1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Rüya Tabirleri: Rüyada İmam Görmek

Rüyada Yılan Görmek

"Rüyada yılan görmek" ve "rüyada yılan görmek ne anlama gelir?" Çokça merak edilen rüya tabirini derleyip "Halk Gazetesi" olarak "Rüya Tabirleri" kategorisine ekledik. İyi okumalar.

A+A-

Normal yaşamda yılan, gerek insanların gerekse diğer canlıların korktukları ve gördükleri an kaçmak için fırsat kolladıkları bir canlı türüdür.

Rüyada Yılan Görmek Ne Demektir?

Yüzyıllardan beridir rüyaları anlamlandıran bilge insanlar genel itibari ile rüyada yılan görmenin saltanata, gizli düşmanlara, çocuğa, kadına, ya da şahsın geçimine delalet eder. Rüyada yılan görmenin rüyayı gören şahsın çevresinde onun kötülüğünü isteyen ve çeşitli düşmanların varlığı şeklinde yorumlanmaktadır. Ayrıca bunun dışında sadece iyi günlerde yanında bulunan kişilerin kötü zamanlarda kendisini terk edeceğini ve bütün bela ve musibetler ile baş başa bırakılacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek Hangi Anlama Gelir?

En genel anlamıyla rüyada beyaz yılan görmek rüyayı gören şahsın etrafındaki şahıslara hatta çok daha sevmiş olduğu bireylere karşı takınmış olduğu çeşitli kötü ve olumsuz davranışlarını ve tavırlarını değişmesine işaret etmektedir. Normal bir hale sürüklenen anlamına da gelir. Rüyayı gören şahsın diğer fertlerine karşı duymuş olduğu çeşitli güvensizlik ve durumlarından yavaş bir şekilde kurtulmaya başladığını ve yakın zaman içerisinde düzeleceğine tabir edilmektedir.

Rüyada Siyah Yılan Görmek Hangi Anlama Gelir?

Rüyada siyah yılan görmek daha çok bir kişinin gözünü karartması, kafasına koyduğu herhangi bir emelinin peşinde koşarken karşısına çıkan bütün problemler ile güçlü bir şekilde mücadele etmesi anlamlarına gelebileceği gibi korku saracak kadar tehlikeli bireylere ve o topluluklardan gelecek çeşitli tehlikelere de aynı zamanda rivayet edilmektedir.

Rüyada Evde Yılan Görmek

Aslında rüyada evde yılan görmek ev içerisindeki fertler ile aralarının kısa süreliğine dahi olsun bozulacağına delalet eder. Bu durum aslında rüyayı gören kişinin ev ahalisinden birisiyle yakın zaman içerisinde tartışacağının anlamına da gelir.

Rüyayı gören kişiye karşı evde bulunan diğer bireylerin illaki düşmanlık besleyecekleri manası çıkmamaktadır. Yani herhangi bir tartışma ya da anlaşamama durumlarına da delalet eder. Bu durum aslında rüyayı gören kişinin evde bulunan diğer bireylere karşı çok daha dikkatli olması ve attığı bütün adamları temkinli bir şekilde atması gerektiğinin işareti olarak karşımıza çıkmaktadır.

Etiketler : , ,
Rüyada siyah yılan , beyaz yılan görmek ne anlama gelir?

Rüyada siyah yılan , beyaz yılan görmek ne anlama gelir?

"Rüyada yılan görmek" ve "rüyada yılan görmek ne anlama gelir?" Çokça merak edilen rüya tabirini derleyip "Halk Gazetesi" olarak "Rüya Tabirleri" kategorisine ekledik. İyi seyirler.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler