1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. İstanbul'da Gece Operasyonu!
İstanbul'da Gece Operasyonu!

İstanbul'da Gece Operasyonu!

Güvenlik güçlerinin gece başlattığı İstanbul merkezli operasyonda, çok sayıda torbacıyı gözaltına aldığı bildirildi. Uyuşturucu satıcılarına karşı başlatılan operasyonlar diğer illerde de devam ediyor.

A+A-

Güvenlik güçlerinden uyuşturucu tacirlerine gece operasyonu. 38 şüpheliyi yakalamaya yönelik başlatılan operasyonda güvenlik güçleri, uyuşturucu sattığı anlaşılan çok sayıda şüpheliyi yakalayarak gözaltına aldığı belirtildi. İstanbul polisi, teknik ve fiziki takibin peşinden, "torbacı" olarak adlandırılan uyuşturucu satıcılarının yakalanmasına yönelik çalışma başlattı.

İstanbul'un Beyoğlu, Şişli, Küçükçekmece ve Kâğıthane ilçeleriyle Diyarbakır, Kocaeli, Ağrı, Mardin ve Mersin'de belirlenen adreslere eş zamanlı operasyon gerçekleştiren ekipler, çok sayıda şüpheliyi gözaltına aldı.

Ekipler tarafından yapılan baskında evlerin çeşitli bölümlerine saklanmış vaziyette çok sayıda uyuşturucu ele geçirildi.

Başlatılan operasyonda gözaltına alınan şüpheliler sağlık kontrollerinin ardından sorgulanmak ve ifadeleri alınmak üzere emniyet müdürlüğüne götürüldü.

Editör
Önceki ve Sonraki Haberler