1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Eşler Birbirini Öldürdü! İnanılması Zor Ama Gerçek!
Eşler Birbirini Öldürdü! İnanılması Zor Ama Gerçek!

Eşler Birbirini Öldürdü! İnanılması Zor Ama Gerçek!

Henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı başlayan eşler arasındaki tartışmanın sonu ölümle bitti. Karı-Koca arasında başlayan tartışma, kavgaya dönüştü. Başlayan kavgada bıçaklar konuştu. Sonu ise; Dehşet

A+A-

Yaşanan bu olay, Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde meydana geldi. Birbirlerini bıçakladıklarını söyleyen görgü şahitleri, evde o esnada bulunan ve çığlık atan çocuk sayesinde durumun farkına vardıklarını belirttiler.

İnsanın kanını donduran bu olay, akşam sularında Yavuz Selim Mahallesi TOKİ konutlarında yaşandı. Görgü şahitlerinin İddialarına göre, Hüseyin Ördek ve dini nikahlı eşi Nergiz Beyaz çiftinin arasında henüz netlik kazanmayan bir sebeple tartışma başladı.

Tartışmanın iyice büyümesinden dolayı çift birbirlerini bıçakladı. Olay yerinde bulunan 7 yaşındaki çocuklarının bağırmasından dolayı durumun farkına varan komşuları, polis ile 112'yi aradı.

Bıçaklı kavga da ağır yaralanan karı-koca, olay yerine intikal eden ambulanslarla Turgut Özal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Hastanede yapılan tüm müdahaleye rağmen Ördek ile Beyaz çiftçi kurtarılamayarak yaşamlarını yitirdiler.

Çiftin cenazeleri otopsi için Malatya Adli Tıp Kurumuna kaldırılırken olayla ilgili soruşturma başlatıldığı gelen bilgiler arasında.

Editör
Önceki ve Sonraki Haberler