1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Doğal Masif Kütük Masalar
3 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları! Mesajlara Dikkat

3 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları! Mesajlara Dikkat

3 Şubat 2021 günlük burç yorumları! Bugün burçlar sizlere ne mesaj veriyor? Günlük burç yorumları, önemli tahminlerde bulunuyor.. Burçların verdiği mesajlar ve önemli detaylar... Günlük burç yorumları haber detayda...

A+A-

Burçlar Nedir?

Astroloji alanında gökyüzünde bulunan 12 takımyıldızına verilen isim burç olarak ifade edilmektedir. Tarihi geçmişi uzun dönemleri kapsayan burçların her biri farklı konumlarda hareket eder. Bu dizilim ise bazı oluşumları, insanlar üzerinde yarattığı etkiyi ve burçlara olan yeni oluşumları simgeler.

3 Şubat 2021 Koç Burcu Günlük Yorumu

Koç burcu günlük yorumu yeni doğmuş olan bir bebeğe işaret eden anlar gelecek. Hanenle bağı bulunan ve yeni doğmuş bebeği olan birisiyle yakın bir zamanda iletişime geçeceksin, kısa bir görüşmenin ardından senin tecrübelerinden faydalanmak isteyen bu kişiyi reddetmeyeceksin. Bu kişi sene tecrübelerini paylaşman karşılığında iyi sayılabilecek bir para teklif edecek. Sen de böyle bir fırsatı geri çevirmek istemeyecek ve küçük bir bebeğin sorumluluğunu alacaksın.

3 Şubat 2021 Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa burcu günlük yorumu aslında daha öncesinde de yaptığın bu işi yaparken daha da titizlenecek, sürekli bir şeyleri yanlış yapma korkusuna kapılacaksın. Tedbirli olmakta da fayda var tabi ama kendini strese sokarsan yayacağın negatif enerjinin insanları kötü etkileyeceğini düşüyorum. Bu işten kazanmış olduğun parayla kendine mücevher alacak ve bu mücevherleri aksesuar olarak kullanacaksın. Yatırım yapmak sene göre değil, sen kullanmayı ve anı değerlendirmeyi seviyorsun.

3 Şubat 2021 İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler burcu günlük yorumu yaklaşık 7-8 ay sürecek bu süre zarfında eğer para biriktirebilirsen önüne çıkan ilk fırsatta kendine yeni bir cep telefonu satın alacaksın. Bu titizlendiğin işindeki tek engelin telefon olduğunu görüyorum. Telefona gereğinden fazla dalacak olabilir ve bu yüzünden bebeği ihmal edebilirsin. Bu gibi yaşadığın durumlarda kendini çok sorumlu hissedecek ve üzüleceksin. Üzülmemek adına sosyal medyalardan bir süre uzak kalmanı tavsiye edebilirim.

3 Şubat 2021 Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Yengeç burcu günlük yorumu sosyal medyalardan uzak kalırsan eğer harika bir iş çıkaracağını görüyorum zaten senin için çok kolay sayılabilecek bu işin altından kolaylıkla kalkabileceksin. Senin yetiştiriciliğini yaptığın bitkilerinin olduğunu gösteriyor. Üretken bir karakterin var. Bahçesine, saksısına sürekli domates, biber, maydanoz vs. eken ve bunu hobi olarak yapan bir insan olduğunu görüyorum. Oldukça iyi gelire sahip bir hanedesin ve hanenden bolluk bereket eksik olmuyor.

3 Şubat 2021 Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan burcu günlük yorumu yapmış olduğun yetiştiricilik gününün büyük bir kısmını alıyor ve sene kendini hissetmene sebep oluyor. Hanen açısından çok şanslı olduğunu söyleyebilirim çünkü gelir elde etmek adına kendini zorlamana gerek kalmayacak kadar rahat bir yaşam sürüyorsun. Bu pervaz senin ihtiyacın olmadığı halde kişisel birikim yapma isteğini gösteriyor. Kendini garantiye almak ve olası durumlar adına hazırlıklı olmak istiyorsun. Fakat bu planını nasıl yapacağın konusunda sen emin değilsin.

3 Şubat 2021 Başak Burcu Günlük Yorumu

Başak burcu günlük yorumu kan bağın da olan bir kişinin tavsiyesiyle kendine bu işler için sosyal medya hesapları açacak ve minik bir tarım işine gireceksin. Tarım işi tam sene göre elini toprağa bulaştırmaktan çekinmiyor, dalından meyve, sebze toplamayı çok seviyorsun. Yıllardır uğraşmış olduğun bu işin tüm ayrıntılarını bilmek sene çok büyük kolaylıklar sağlayacak. Girmiş olduğun bu işte çok fazla beklentilere sahip olmadığın için beklentilerini rahatça karşılayabileceksin.

3 Şubat2021 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi burcu günlük yorumu gözü tok tavrın sayesinde çok hayır duası alacağını görüyorum. İnsanlar senin iyiliklerinden bahsedecek ve senin ruhuna çalışmanın çok da iyi geldiğini göreceksin. Evden rahatlıkla yürütebileceğin bu iş imkanının peşini bırakmayacaksın. Senin aslında ne kadar bakımlı olduğunu temsil ediyor. Kendine bakmayı çok seviyor ve sürekli yeni ürünler denemekten de geri kalmıyorsun. Sene verilecek olan bir katalog içinden ürünler seçiyorsun.

3 Şubat 2021 Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep burcu günlük yorumu evde yapmış olduğun bir iş olduğunu söyleyebilirim sanırım belirli ürünleri katalog üzerinden satmaya çalışıyorsun. Yaptığın bu işte konuşma yeteneğinin çok rol oynadığını görüyorum, biraz daha bilgi sahibi olursan eğer ürünler hakkında oldukça iyi satışlar yapabileceksin. Gideceğin her türlü ortama bu katalogları yanında taşıyor ve insanların merakla bakmasına sebep oluyorsun. Kendine de göstermiş olduğun bakımla insanlardan sene çok soru geldiğini söyleyebilirim. Bu sorulara yanıt verirken işinin önünü rahatlıkla açıyorsun.

3 Şubat 2021 Yay Burcu Günlük Yorumu

Yay burcu günlük yorumu oldukça ticari bir zekaya sahipsin. Kelebeğin altında ise bir nüm bağı görüyorum. Bu nümler senin geçmişten gelen ödemeyi unuttuğun ufak miktardaki borçlarını simgeliyor. Daha yeni yeni yükselişte olduğun bu işinde beklemediğin kadar güzel kazançlar elde etmek seni çok şaşırtıyor. Kazanırken aynı zamanda birikim de yapmak istiyor ve bunun şu an için mümkün olmadığını fark ettiğinde de üzülüyorsun.

3 Şubat 2021 Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak burcu günlük yorumu geçmişte yapmış olduğun savruklukların bedelini şimdilik biraz kemer sıkarak ödeyecek fakat sonrasında birikim yapmaya başlayabileceksin. Fazla bir miktar sayılmayacak birikiminin ilerde faydasını göreceğinden şüphen olmasın. Konuşkan dilinle ve her şeyi rahatça cümleye dökebilen yapınla bu işte çok daha başarılı olacaksın. Sürekli yeni şeyler denemeye açık bir insan olduğun ortada. Evinde de bu hobilerine çok fırsat buluyorsun. Yakın bir zamanda gireceğin kalabalık bir ortam görüyorum.

3 Şubat 2021 Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova burcu günlük yorumu girmiş olduğun bu ortamda bir arkadaşından alacağın tavsiyeyle kısa zamanlı bir kursa başvuru yapacaksın. El işlerinde yeteneğini geliştirecek olan bu kursta son derece keyifli zamanlar geçireceksin. Geçirdiğin zamanlar sonucunda yeniden başka kurslara katılmak isteyecek ve kendine ait yeni bir arkadaş ortamı yaratacaksın.  Yeni yollara baş koyacağını gösteriyor. Yaratmış olduğun bu arkadaş ortamında birçok kişinin kendi işini yapıyor olduğunu görmek sende de öğrendiklerini değerlendirme isteği uyandıracak.

3 Şubat 2021 Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık burcu günlük yorumu başlangıcında bu işi yapan kişilere destek olmak adına adımlar atacaksın fakat sonrasında bu işten keyif de almaya başlayacaksın. Yaptığın iş karşılığında almış olduğun küçük miktarda yatırımlarla kendine altın alacak olman mümkün. Bu altınları evinin bir köşesinde saklayıp en gerekli anlarında çıkaracak ve hanenin maddi sıkıntılara girmesine engel olacaksın. İnsan ilişkilerinin oldukça iyi olduğunu hissediyorum. Bu yeteneğini iş yapan arkadaşlarının yeni işler bağlamasına yardımcı olmak amacıyla kullanabilirsin.

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.