1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. 27 Aralık Günlük Burç Yorumları, 12 Burcun Özellikleri
27 Aralık Günlük Burç Yorumları, 12 Burcun Özellikleri

27 Aralık Günlük Burç Yorumları, 12 Burcun Özellikleri

"27 Aralık günlük burç yorumları" ve "12 burcun özellikleri" sizler için derleyerek sitemize ekledik. Günlük burç yorumlarına sitemizden ulaşabilir, 12 burç özelliklerini de takip edebilirsiniz. "27 Aralık Günlük Burç Yorumları" haber detayında...

A+A-

Burçlar Nedir?

Astroloji alanında gökyüzünde bulunan 12 takımyıldızına verilen isim burç olarak ifade edilmektedir. Tarihi geçmişi uzun dönemleri kapsayan burçların her biri farklı konumlarda hareket eder. Bu dizilim ise bazı oluşumları, insanlar üzerinde yarattığı etkiyi ve burçlara olan yeni oluşumları simgeler.

Koç Burcu Özellikleri (21 Mart-21 Nisan) 

Ateş grubunda yer alan Koç Burcu değişken yapıya sahip, yönetici gezegeni Mars, rengi ise ateş kırmızısı ve narçiçeğidir. Uğurlu taşları arasında pırlanta, yakut, demir ve ametist taşı yer alır. Koç burcunun şanslı sayısı 9, şanslı günü Salı, metali ise demirdir. Zıt burcu Terazi, sevdiği çiçekler ise hanımeli, lale, sardunya ve gelinciktir. 12 Burç kuşağı arasında ilk burç Koç burcudur. Enerjik yapısıyla tanınan Koç burcu üyeleri, egosu yüksek bir burçtur. Heyecanlı ve dinamik yapıları en belirgin özellikleri arasındadır. Sabırsız, bencil yapıda olan Koç burcu üyeleri genellikle başlamış oldukları işlerin sonucu beklemezler. Kıskanç, olaylara karşı abartılı yaklaşımları ise zaman zaman olumsuz bir özellik haline gelir. Fiziksel olarak yüz çehresi uzun, kol ve bacak yapıları güçlüdür. Spor yapmayı seven, diş bakımına özen gösteren bakımlı bir özelliğe sahiptir.

27 Aralık Günlük Koç Burcu Yorumu
Koç burcu günlük burç yorumu; hayatınızda değişiklikler yapmanın tam sırası koçlar! Bugün gökyüzündeki hareketlenmeler önemli değişiklikler ve kararlar almanıza açık olduğunuz gösteriyor. Bugünü iyi değerlendiren ve kendinize bir iyilik yapın. Uzun zamandır yaşadığınız olumsuz ruh halinden çıkarak kendinizi geliştirin, tazelenin!

Boğa Burcu Özellikleri Özellikleri (21 Nisan-21 Mayıs)

Toprak grubuna mensup, sabit fikirli ve negatif düşünceye sahip olan Boğa burcu mensuplarının yönetici gezegeni Venüs olarak bilinir. Uğurlu taşı elmas, şanslı sayısı 6, şanslı günü Cuma, zıt burcu ise Akrep burcudur. En sevdiği renkler; ateş pembesi, eflatun ve açık mavidir. Boğa burcunun çiçekleri ise pembe gül, menekşe, şebboy ve pembe karanfildir. Sabit fikirli yapıları en belirgin özellikleri olup, yardımsever yapılarının arkasında istemedikleri durumlarda bu yardımlarını dile getirerek kırıcı olabilirler. Nefret ve intikam duygularının gelişmiş olduğu Boğa burçları yıllar boyu intikamlarını sürdürebilir. Oldukça sabırlı bir yapıya sahiptirler. Maddi olarak eli sıkı olarak tabir edilebilir. Bu nedenle Boğa burçları genç yaşta mal mülk sahibi olabilirler. Genellikle esmer, saçları gür, sağlam bir boyun yapısına sahiptirler. Elleri ve bilekleri kuvvetli olan bu kişiler el sanatlarında oldukça başarıdırlar.

27 Aralık Günlük Boğa Burcu Yorumu
Boğa burcu günlük burç yorumu; bugün son zamanlardaki iş yoğunluğunuzdan dolayı kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Ancak gün içinde yapacağınız dinlenme aktiviteleri ile stresini atmanız mümkün. Size iyi gelecek bir dizi izleyebilir, meditasyon yapabilir veya eğlenceli aktiviteler yapabilirsiniz. Bu pazar zihninizi serbest bırakın sevgili boğa burçları

İkizler Burcu Özellikleri (22 Mayıs-22 Haziran)

Hava grubunda olan İkizler burcu üyeleri, pozitif bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda değişken ruh haline sahip olup, yönetici gezegeni Merkür, uğurlu taşı akiktir. En sevdiği renkler; gri, siyah, mavi ve sarıdır. Şanslı sayısı 5 rakamı, şanslı günü Çarşamba, metali ise cıvadır. Çiçekleri; açelya, mimoza, lavanta ve çiğdemdir. Anlaşamadığı burç Yay burcudur. Hızlı ve atik yapıları ile birden fazla işi birlikte yapabilirler. Değişkenlikleri her ortama ayak uydurmalarına en büyük destektir. Birden fazla duyguyu aynı anda yaşayabilir, insanlarda anlaşılamaz bir etki bırakabilir. Bilgileri olmayan konularda bilmediklerini belli etmezler. Zeki, akıllı ve bu yönüyle oldukça etkileyici bir yapıya sahiptirler. Oldukça tutumlu olan Yay burçları, başkasının parasına karşı tutumlu değildir. Uzun boylu, kumral ve zarif bir fiziki özelliğe sahiptirler. Keskin gözlere sahiptirler.

27 Aralık Günlük İkizler Burcu Yorumu
İkizler burcu günlük burç yorumu; başkalarıyla iyi geçinmeye çabanız bugün sanki biraz farklı bir boyuta taşınacak. Onların size karşı davranışlarını sorgulayabilir ve kendi attığınız adımlarını düşünebilirsiniz. Bu konuda bir profesyonel gibi hareket edeceğinizi biliyoruz! Kendini bilen ve kendine güvenen tavırlarınız karşılaşacağınız her zorlukta sizin rehberiniz olacak.

Yengeç Burcu Özellikleri (23 Haziran-22 Temmuz)

Su grubuna sahip olan Yengeç burçlarının negatif bir özelliğe sahip olması olumsuz özellikleri arasındadır. Yönetici gezegeni Ay, şanslı sayısı 2, uğurlu taşı incidir. En sevdiği renkler; gümüş, eflatun ve gridir. Şanslı günü Pazartesi, anlaşamadığı burç ise Oğlak burcudur. En sevdiği çiçekler; zambak, nilüfer ve beyaz güldür. Aşırı hassas, takıntılı ve alıngan bir yapıya sahiptir. Sorumluluk sahibi olan Yengeç burçları, duygusal bir burçtur. Detaylara önem veren ve mükemmeliyetçi yapıda olan Yengeç burcu üyeleri; düşünceli, neşeli, anlayışlı, yardımsever ve iyi kalplidir. Alıngan ve hassas yapılarından dolayı kendisini üzen kişileri affetmezler ya da çok zor bağışlarlar. Yengeç burçları tartışmaktan hoşlanmaz, sabırlıdır, ailesi ve sevdiklerine çok düşkündür. Müziğe ve dine karşı konulara ilgilidir. Annesine ve ailesine çok düşkün olan Yengeç burcu erkekleri evlenmekte biraz zorlanırlar. Duygularını belli etmek istemezler. Yuvarlak yüz hatlarına sahip olup, orta boylu yapıya sahiptirler. Beyaz tenli, kumral ve renkleri soluktur. Gözleri ela, mavi, yeşil olabilir. Güzel ve yakışıklı bir yüze sahiptirler. Kilo almaya müsait bir yapıları olsa da genellikle fit görünüme sahiptirler.

27 Aralık Günlük Yengeç Burcu Yorumu
Yengeç burcu günlük burç yorumu; özellikle ilişkiler anlamında birtakım ikilikler yaşayabilirsiniz. Ya kendi duygularınızdan emin değilsiniz ya da karşı tarafın… Size karşı hata yapan insanlara karşı büyük öfkeler besleyebilirsiniz. Belki de hata sadece yalnız karşı tarafta değildir? Bunları iyi düşünün sevgili yengeçler. Kendinizi affedin ve sevin.

Aslan Burcu Özellikleri (23 Temmuz-22 Ağustos)

Ateş grubunda olan Aslan burcu mensuplarının yönetici gezegeni Güneş’tir. Şanslı sayısı 1 ve 4 olup, en şanslı günü Pazar günüdür. En anlaşamadığı burç Kova, metali ise altındır. En sevdiği çiçekler; ayçiçeği, sarı krizantem ve kasımpatıdır. Lider ve yönetici özelliklerine sahip olan Aslan burçları, egosu yüksek, merhametli, vicdanlı, hassas ve sert görüntüsünün altında oldukça iyimser bir yapıya sahiptir. Organizasyon, yönetim ve idare işlerinde oldukça başarılıdırlar. İkna edici kabiliyete sahip olan Aslan burcunun neredeyse ikna edemeyeceği kimse yoktur. Güçlü yapılarının yanında mütevazı bir özelliğe sahiptir. Bu mütevazı duruşu suiistimal edildiğinde ise gerçek bir aslana dönüşürler. Hayır diyebilen yapıları ile istemedikleri ve mantığına yatmayan hiçbir şeyi kabul etmezler. Bu durum inat gibi görünse de davranış olarak oldukça mantıklıdır. Orta boylu ya da uzun boya sahiptirler. Kasları güçlü, buğday benizli, açık renk saçları kendine güvenli yürüyüşleri vardır. En dikkat çeken yeri ise saçları ve gözleridir. Bakışlarını yönelttikleri kişiyi adeta hipnoz eder ve dikkatini çekerek akıllarda kalır. Gururlu ve çalışkan yapıları ile kimseye zarar vermezler. Finans, yönetim, organizasyon, sanat ve daha birçok işte çalışabilir, her çalıştığı işi başarı ile yapar.

27 Aralık Günlük Aslan Burcu Yorumu
Aslan burcu günlük burç yorumu; yakın çevrenizden bazı kişiler size ihtiyaç duyabilir. Sizin arkadaş canlısı tarafınız bu kişilerin yardımlarına koşmanızı sağlıyor. Başkasına sırt çevirmek belki de dünyanın en zor şeyi olabiliyor sizin için. Bazı insanlar bu iyiliklerinizi görmeyebilir. Ancak üzülmeyin. Önemli olan sizin içinizdeki iyi niyet!

Başak Burcu Özellikleri (23 Ağustos- 22 Eylül)

Toprak burcu olan, değişken yapıya sahip Başak burçları mesafeli ve soğuk yapısıyla dikkat çeker. Duruş itibari ile çok fazla kişi ile ilişki kurmayan Başak burcu üyeleri, iç dünyasında bambaşka kişilerdir. Yönetici gezegeni Merkür olup, şanslı sayısı 5, şanslı günü ise Çarşamba olarak bilinir. En sevdiği çiçekler; zambak, sarı menekşe, lavanta ve açelyadır. Yaşamlarının büyük bir bölümünü çalışmakla geçiren Başak burcu mensupları, detaycı ve bilgiye sürekli açtır. Pratik yapılarıyla birçok işi halledebilirler. Ayrıntılar arasında oldukça vakit geçirir ve bir konuda karar verirken yıllarca sabırla bekleyebilir. Bu huyları diğer burçlara mensup kişilerin sabrını zorlayabilir. Mükemmeliyetçi yapılarıyla hayır kelimesini en iyi kullanan burçlar arasındadır. Soğuk ve mesafeli görüntülerinin ardında oldukça sıcak yapıya sahiptirler. Mizahi yönleri gelişmiş Başak burçlarının, kelimelerle arası oldukça iyidir. Zarif bir yapıya sahip olup kadın ve erkek olarak ince, uzun fiziki yapıya sahiptir. Esmer ya da beyaz tenli olan Başak burçlarının saçları ise koyu ve uzundur. Bakışları etkileyici, soğuk görüntüsü karizmatiktir. Klasik ve sade kıyafetlerden hoşlanırlar. Bakımı, güzel olan şeyleri severler. Onlar için kaliteli karakter ve kişilik önceliklidir.

27 Aralık Günlük Başak Burcu Yorumu
Başak burcu günlük burç yorumu; bugün kullandığınız sözcükler konusunda dikkatli olmalısınız. Çünkü söyleyeceğiniz en masum sözcük bile yanlış anlaşılabilir. Kendinizi olabildiğince ifade edin. Eğer buna rağmen yanlış anlaşılıyorsanız, sorun karşı taraftadır. Kendinizi saatlerce ispatlamaya çalışmayın. Bırakın nasıl anlamak istiyorlarsa öyle anlasınlar.

Terazi Burcu Özellikleri (23 Eylül-22 Ekim)

Hava burcu, pozitif, enerjik, şanslı sayısı 6, şanslı günü Cuma, yönetici gezegeni Venüs’tür. En sevdiği çiçekler; sarıpapatya, krizantem, beyaz gül olup, pastel renklerden hoşlanırlar. Kararsız, çekici, etkili bir havası olan Terazi burçları, negatif enerjinizi anında ortadan kaldırmayı başarır. Mütevazı ve tebessüm eden mizacının altında ego gizlidir. Kolay olmayan bu burçların hayatına girmek için standardınızı yüksekte tutmalısınız. Yuvarlak yüzlü, beyaz tenli, belirgin ve koyu renk gözlere sahiptirler.

27 Aralık Günlük Terazi Burcu Yorumu
Terazi burcu günlük burç yorumu; maddi sıkıntılar bu aralar sizi zorluyor olabilir. Harcamalarınız konusunda dikkatsiz yaptığınız seçimler sizi bu noktaya sürüklüyor. Alacaklarınızı önem sırasına koymanız en iyisi olacak. En ihtiyacınız olanları almanız maddi durumunuzu düzeltecek sevgili teraziler!

Akrep Burcu Özellikleri (23 Ekim- 22 Kasım)

Su grubu, şanslı rakamı 9, şanslı günü Salı, anlaşamadığı burç ise Boğa’dır. Ateş çiçeği ve kırmızı çiçekleri severler. Bakışları duygularını aktarmakta en belirgin yerdir. Çalışkan, kendi dünyasında yaşayan, düşüncelerini belli etmeyen ve halinde sadelikten yana kişilerdir. Cinsellik onlar için önemli olup aksi halde hemen uzaklaşırlar. Hırslı, kıskanç, duygusal, cinsellik hormonları yüksek bir burçtur. Kurmuş oldukları cinsel yaşam bilinenden oldukça farklıdır. Karşı cinsin buna saygı göstermesini ve uyum sağlamasını beklerler. İş yaşamında başarılı, kendinden emin, tuttuğunu koparan bir yapıya sahiptir.

27 Aralık Günlük Akrep Burcu Yorumu
Akrep burcu günlük burç yorumu; stresli olduğunuzda neler yapıyorsunuz? Bunları hiç düşündünüz mü? Bugün oturup biraz düşünmenizde fayda var. Eğer daha stresli olacak davranışlarda bulunuyorsanız belki bunları düzeltmeniz gerekebilir. İlişkinde hassas olmanızı anlıyoruz. Ancak düşünceli olmanız daha önemli. Mantıklı hareketler etmek stres seviyenizi de azaltacak.

Yay Burcu Özellikleri (23 Kasım- 22 Aralık)

Ateş grubu, yönetici gezegeni Jüpiter ve Neptün’dür. Şanslı rakamı 3, şanslı günü Perşembe, rengi ise turkuaz ve mordur. Yetenekli, felsefe konularında başarılı, geçmişten ders çıkaran bir yapıya sahiptir. Araştırmayı sever, yeni olan her şeyi keşfetmeye meraklıdır. Çekici, uzun boylu, ince yapılı, beyaz tenlidirler. Güvenli ve iyi bir bakışa sahiptir.

27 Aralık Günlük Yay Burcu Yorumu
Yay burcu günlük burç yorumu; bugün acımasız gerçekler gün yüzüne çıkıp moralini alt üst edebilir. Sen bunlara hazırlıklı ol ki yaşayacağın hayal kırıklığı da o ölçüde az olsun. Kendini eğlendireceğin aktivitelere zaman ayır ve zamanını en güzel şekilde değerlendirmeye bak. Mutluluk bir adım ötende olabilir.

Oğlak Burcu Özellikleri (23 Aralık- 22 Ocak)

Toprak grubunda, yönetici gezegeni Satürn, şanslı sayısı 8, şanslı günü Cumartesi, anlaşamadığı burçlar yengeçtir. Çalışkan, güçlü yapıya sahip, insan ilişkilerinde mesafelidirler. Güvenilir, dürüst, cömert, geleneklere bağlı özelliklere sahiptirler. Genellikle ince yapıya sahip olup, orta boylu, siyah saçlı, belirgin çene yapısına sahiptirler.

27 Aralık Günlük Oğlak Burcu Yorumu
Oğlak burcu günlük burç yorumu; çalışma ve başarı azminle ilgili son zamanlarda yoğun bir tempodaydın. Biraz dinlenmenin kimseye zararı olmaz, öyle değil mi? Bugünü arkadaşlarına, sevdiklerine veya kendine ayır. Mutlu olduğun aktiviteleri yap. Rahatlama günün olsun bugün!

Kova Burcu Özellikleri (23 Ocak- 22 Şubat)

Hava grubu, şanslı sayısı 4, şanslı günü Pazar, yönetici gezegeni Satürn ve Uranüs’tür. Anlaşamadığı burç ise Aslan’dır. Sabit düşünceli, akılcı, sezgi gücü yüksek burçlardır. Bildiğini okuyan, sabit fikirli ve inatçı yapıları ile zor bir burçtur. Mesafeli, yeniliklere açık ve özgürdür. Bu nedenle aile hayatı onlar için zordur. Orta ya da uzun boylu olabilir. Açık ten rengi, açık renk saçlara sahiptir. Yüz hatları güzel olup, ani çıkan ve iyileşen hastalıklara karşı hassastır.

27 Aralık Günlük Kova Burcu Yorumu
Kova burcu günlük burç yorumu; senin bilgi seviyende olmayan iş arkadaşlarınla yaptığın işlerden memnun olmuyorsun. Ancak sen elinden gelen en iyi işi ver. Gerisini düşünme! Herkes kendinden sorumlu, başkalarının yüklerini de sırtına almayın sevgili kovalar.

Balık Burcu Özellikleri (23 Şubat- 22 Mart)

Yönetici gezegeni Jüpiter ve Neptün olan Balık burçlarının şanslı rakamı 3, şanslı günü, Perşembe, şanslı taşı ise Ay taşıdır. Sabırlı, cömert, duygusal, hassas bir yapıya sahiptir. İç dünyalarında oldukça mutlu hayaller kurar. Kıskanç, sabırlı yapısının altında oldukça agresiftir. Kırılgan ancak oldukça güçlüdürler. Soluk benizli, kahverengi gözleri, koyu renk saçları, uzun ve narin yapısıyla oldukça dikkat çekicidir. Sağlıkla ilgili konularda oldukça hassas ve üşütmeye meyillidirler. Psikoloğa sıklıkla gidebilen, hassas ve kırılgan bir yapıya sahiptirler.

27 Aralık Günlük Balık Burcu Yorumu
Balık burcu günlük burç yorumu duygusal olarak hassas bir gün olabilir. Ancak hayatında yapacağın planlamalar ve kararlı adımlar bu hassaslığı azaltabilir. Belki tek ihtiyacın olan son zamanlardaki düzensiz yaşamını biraz düzene sokmaktır? Bugün bu düzeni sağlama adımlarına girişirsen hem ilişkinde hem de iş yaşantında çok rahatlayacaksın!

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum