1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 2 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları! Burçların Verdiği Mesajlara Dikkat
2 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları! Burçların Verdiği Mesajlara Dikkat

2 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları! Burçların Verdiği Mesajlara Dikkat

2 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları! Bugün burçlar sizlere ne mesaj veriyor? Günlük burç yorumları önemli tahminlerde bulunuyor.. Burçların verdiği mesajlar ve önemli detaylar... Günlük burç yorumları haber detayda...

A+A-

Burçlar Nedir?

Astroloji alanında gökyüzünde bulunan 12 takımyıldızına verilen isim burç olarak ifade edilmektedir. Tarihi geçmişi uzun dönemleri kapsayan burçların her biri farklı konumlarda hareket eder. Bu dizilim ise bazı oluşumları, insanlar üzerinde yarattığı etkiyi ve burçlara olan yeni oluşumları simgeler.

2 Şubat 2021 Koç Burcu Günlük Yorumu

Koç burcu günlük yorumu kimseden zarar gelmez diye düşünüyor ama yanılıyorsun. İnsanlara güvenini sarsacak bu olay sonrası konuşmalarına ve çevrendekilere daha dikkatli yaklaşacaksın. Çalışanlar müşterileri memnun etmek amaçlı değil de direk iş bitsin diye baktıkları için çok güzel iş çıkarmamaya başlıyorlar. Orta derecede yapmış oldukları işler de ne seni memnun ediyor ne de firmanın adını daha ileriye taşıyor. Bu durumda prim verme politikasına başvurabilirsin.

2 Şubat 2021 Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa burcu günlük yorumu senin yeni bir işe atılacağını gösteriyor veyahut yapıyor olduğun işte yeni ürünler yapıp satmayı deneyeceksin. Kendi evinde üretimini sağlayarak birtakım şeyler sattığını ve geçimini bununla sağladığını görüyorum. Geçimini sağladığın bu işinde el lezzetin çok önemli. Sen ise hem el lezzetine hem de yeteri kadar hıza sahipsin. Bu işi tek yapmadığını aynı haneden birisinin daha desteğiyle bu işe giriştiğini söylemek mümkün.

2 Şubat 2021 İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler burcu günlük yorumu beklediğinden çok daha fazla satış yapacaksın ve eline geçen parayla bir süredir almayı düşündüğün o eşyayı alacağını görüyorum. Gelen siparişlerinin yoğunlaşmasıyla birlikte uykuya bile oldukça az vakit ayıracağını söylemek mümkün. Fakat sürekli artan kazancınla motive olup bu yaptığın işten şikayetçi olmadığını görüyorum. Sürekli kendini daha iyi bir seviyeye taşımanın olduğunu gösteriyor.

2 Şubat 2021 Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Yengeç burcu günlük yorumu her gün daha önce yapmamış olduğun bir ürünü yapmayı deniyor ve insanların beğenisine sunuyorsun. Sosyal medyayı sık kullanan birisi olduğunu söyleyebilirim. Sosyal medya sayesinde ürünlerini tanıtıyor ve insanların ürünlerini tanımanı sağlıyorsun. İnsanların sene yaptığı yorumları önemsiyor ve çok ilgileniyorsun. Bu ilgin sayesinde işlerin günden güne artacak ve çok bereketli ayların seni beklediğini söylemek mümkün.

2 Şubat 2021 Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan burcu günlük yorumu seni destekleyen insanları da unutmayarak teşekkür etmek adına genel bir yemek vereceksin ve bu yemek günlerce konuşulacak. Bu yemekten memnun kalan kişilerin de çevreye tavsiyesiyle işlerinde ekstra bir artış olacak. Oldukça yoğun ve uykusuz günlerin seni beklediğini bilmelisin. Senin geri dönüşüme ne kadar önem verdiğini gösteriyor. Sürekli olarak bir devri daim yapmak senin için çok kolay. Kullanmadığın eşyaları satıyor, yerlerine yenilerini alıyorsun.

2 Şubat 2021 Başak Burcu Günlük Yorumu

Başak burcu günlük yorumu elinde kullanmadığın eşyaları tutmuyor her şeyi nakit paraya çevirmek adına bir fırsat olarak görüyorsun. Sadece dönüşümler için konuştuğun birçok kişinin olduğunu görüyorum. Karşılıklı olarak bir şeyler alıp verdiğin bu insanlarla kimi zaman uzun uzadıya sohbet ediyor ve yaptığın davranışın doğruluğundan bahsediyorsun. Yaptığının doğru olduğunu bildiğin halde çevrenden onay beklediğini görüyorum. Sen evindekini çöpe atmayan onun yerine yeni eşyalara ya da nakit paraya dönüştürebilen idareli bir insansın.

2 Şubat 2021 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi burcu günlük yorumu el işi yapmayı sevdiğin ortada fakat son zamanlarda çok boşlamışsın. Aslında el işini belirli objeleri boyayıp satarak da nakit paraya çevirmen mümkün. Kendi zekanı çoğu zaman takdir ediyor ve çevre tarafından takdir edilmedikçe de sinirleniyorsun. İnsanlar yüzüne karşı açık açık söylemeseler bile senin evde durarak para kazanmanı oldukça kıskanıyorlar. Yapacak olduğun minik süs eşyalarını eski eşyaları boyayarak ya da değiştirerek elde edeceğini görüyorum.

2 Şubat 2021 Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep burcu günlük yorumu bu yaptıkların o kadar güzel olacak ki kimi zaman sen bile inanamayacaksın. Verdiğin emeklerin karşılığını alacak ve kendin için o çok istediğin şeyi alabileceksin. Sene başlarda zor gelecek ama sonucunun güzel olacağına inandığın bir etkinliğe kollarını sıvamanın vakti geldi. Bu gireceğin etkinlikle kendine daha çok çevre edinecek ve işlerini kolaylaştıracaksın. Arkadaş canlısı tavırlarınla bu hiç de zor olmayacak gibi duruyor.

2 Şubat 2021 Yay Burcu Günlük Yorumu

Yay burcu günlük yorumu genel olarak dikiş işleriyle uğraşıyorsun ve bu işleri evinden yürüttüğünü görebiliyorum. Dikiş işini yıllardır yapıyor olmanın yanı sıra ailenden gelen bir yetenek olduğu çıkmış. Sürekli yeni elbiseler, pantolonlar dikiyor ve bunları yaparken oldukça keyif alıyorsun. Uykusuz çok gecen olduğunu söyleyebilirim ve buna rağmen işlerini yetiştirmekte zorlandığın bir döneme adım atacaksın. Gelen insanları reddedemiyor ve herkesin işine yetişmeye çalışıyorsun. Bu huyun yüzünden bir hafta gibi bir süre çok sıkışacağını söylemek zorundayım.

2 Şubat 2021 Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak burcu günlük yorumu bu dönemde çevrendeki bir kişiden yardım isteyebilirsin ve yardım istediğin kişinin aslında ne kadar yetenekli olduğunu fark edebilirsin. Bir jilet çıktı karşıma. Bu jilet senin birikim yapan yönünü gösteriyor. Evin birçok ihtiyacına destek olmaya çalışıyor ve bütün bunları yaparken kenara para atmaya çalışıyorsun. Hanende oldukça takdir toplayan bu davranışı devam ettirdiğin sürece bir gayrimenkul yatırımı mümkün gözüküyor.

2 Şubat 2021 Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova burcu günlük yorumu yapacağın gayrimenkul yatırımı sonrasında yaşadığın şehirden taşınabilir ve yeni çevre edinmek zorunda kalabilirsin. Yeni çevre edinirken biraz zorlanacak ve işlerinde aksamalar yaşayacaksın. Alıştığın yoğun tempoyu yakalaman uzunca bir süreni alacak. Bu ruh hali içindeyken kendini rahatlatmak adına yeni modeller deneyebilir ve bunları insanların beğenisine sunabilirsin. Tarzının hep aynı olması insanlarda bir yerden sonra bıkkınlık yaratacak.

2 Şubat 2021 Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık burcu günlük yorumu kendinle ve tarzınla ilgili yeni modeller denemen hem sene iyi gelecektir hem de çevrende olumlu dönüşler almanı sağlayacaktır. Hanene yıllardır yapmış olduğun bu katkıya 3-4 sene içerisinde son vermeyi düşünüyorsun. Bedenini dinlendirmeye karar vermen oldukça doğru bir davranış olacaktır. Uykusuzluk sende bazı sağlık sorunlarına sebep olabilir.

Koç Burcu

Ateş grubunda yer alan Koç Burcu değişken yapıya sahip, yönetici gezegeni Mars, rengi ise ateş kırmızısı ve narçiçeğidir. Uğurlu taşları arasında pırlanta, yakut, demir ve ametist taşı yer alır. Koç burcunun şanslı sayısı 9, şanslı günü Salı, metali ise demirdir. Zıt burcu Terazi, sevdiği çiçekler ise hanımeli, lale, sardunya ve gelinciktir. 12 Burç kuşağı arasında ilk burç Koç burcudur. Enerjik yapısıyla tanınan Koç burcu üyeleri, egosu yüksek bir burçtur. Heyecanlı ve dinamik yapıları en belirgin özellikleri arasındadır. Sabırsız, bencil yapıda olan Koç burcu üyeleri genellikle başlamış oldukları işlerin sonucu beklemezler. Kıskanç, olaylara karşı abartılı yaklaşımları ise zaman zaman olumsuz bir özellik haline gelir. Fiziksel olarak yüz çehresi uzun, kol ve bacak yapıları güçlüdür. Spor yapmayı seven, diş bakımına özen gösteren bakımlı bir özelliğe sahiptir.

Boğa Burcu

Toprak grubuna mensup, sabit fikirli ve negatif düşünceye sahip olan Boğa burcu mensuplarının yönetici gezegeni Venüs olarak bilinir. Uğurlu taşı elmas, şanslı sayısı 6, şanslı günü Cuma, zıt burcu ise Akrep burcudur. En sevdiği renkler; ateş pembesi, eflatun ve açık mavidir. Boğa burcunun çiçekleri ise pembe gül, menekşe, şebboy ve pembe karanfildir. Sabit fikirli yapıları en belirgin özellikleri olup, yardımsever yapılarının arkasında istemedikleri durumlarda bu yardımlarını dile getirerek kırıcı olabilirler. Nefret ve intikam duygularının gelişmiş olduğu Boğa burçları yıllar boyu intikamlarını sürdürebilir. Oldukça sabırlı bir yapıya sahiptirler. Maddi olarak eli sıkı olarak tabir edilebilir. Bu nedenle Boğa burçları genç yaşta mal mülk sahibi olabilirler. Genellikle esmer, saçları gür, sağlam bir boyun yapısına sahiptirler. Elleri ve bilekleri kuvvetli olan bu kişiler el sanatlarında oldukça başarıdırlar.

İkizler Burcu

Hava grubunda olan İkizler burcu üyeleri, pozitif bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda değişken ruh haline sahip olup, yönetici gezegeni Merkür, uğurlu taşı akiktir. En sevdiği renkler; gri, siyah, mavi ve sarıdır. Şanslı sayısı 5 rakamı, şanslı günü Çarşamba, metali ise cıvadır. Çiçekleri; açelya, mimoza, lavanta ve çiğdemdir. Anlaşamadığı burç Yay burcudur. Hızlı ve atik yapıları ile birden fazla işi birlikte yapabilirler. Değişkenlikleri her ortama ayak uydurmalarına en büyük destektir. Birden fazla duyguyu aynı anda yaşayabilir, insanlarda anlaşılamaz bir etki bırakabilir. Bilgileri olmayan konularda bilmediklerini belli etmezler. Zeki, akıllı ve bu yönüyle oldukça etkileyici bir yapıya sahiptirler. Oldukça tutumlu olan Yay burçları, başkasının parasına karşı tutumlu değildir. Uzun boylu, kumral ve zarif bir fiziki özelliğe sahiptirler. Keskin gözlere sahiptirler.

Yengeç Burcu

Su grubuna sahip olan Yengeç burçlarının negatif bir özelliğe sahip olması olumsuz özellikleri arasındadır. Yönetici gezegeni Ay, şanslı sayısı 2, uğurlu taşı incidir. En sevdiği renkler; gümüş, eflatun ve gridir. Şanslı günü Pazartesi, anlaşamadığı burç ise Oğlak burcudur. En sevdiği çiçekler; zambak, nilüfer ve beyaz güldür. Aşırı hassas, takıntılı ve alıngan bir yapıya sahiptir. Sorumluluk sahibi olan Yengeç burçları, duygusal bir burçtur. Detaylara önem veren ve mükemmeliyetçi yapıda olan Yengeç burcu üyeleri; düşünceli, neşeli, anlayışlı, yardımsever ve iyi kalplidir. Alıngan ve hassas yapılarından dolayı kendisini üzen kişileri affetmezler ya da çok zor bağışlarlar. Yengeç burçları tartışmaktan hoşlanmaz, sabırlıdır, ailesi ve sevdiklerine çok düşkündür. Müziğe ve dine karşı konulara ilgilidir. Annesine ve ailesine çok düşkün olan Yengeç burcu erkekleri evlenmekte biraz zorlanırlar. Duygularını belli etmek istemezler. Yuvarlak yüz hatlarına sahip olup, orta boylu yapıya sahiptirler. Beyaz tenli, kumral ve renkleri soluktur. Gözleri ela, mavi, yeşil olabilir. Güzel ve yakışıklı bir yüze sahiptirler. Kilo almaya müsait bir yapıları olsa da genellikle fit görünüme sahiptirler.

Aslan Burcu

Ateş grubunda olan Aslan burcu mensuplarının yönetici gezegeni Güneş’tir. Şanslı sayısı 1 ve 4 olup, en şanslı günü Pazar günüdür. En anlaşamadığı burç Kova, metali ise altındır. En sevdiği çiçekler; ayçiçeği, sarı krizantem ve kasımpatıdır. Lider ve yönetici özelliklerine sahip olan Aslan burçları, egosu yüksek, merhametli, vicdanlı, hassas ve sert görüntüsünün altında oldukça iyimser bir yapıya sahiptir. Organizasyon, yönetim ve idare işlerinde oldukça başarılıdırlar. İkna edici kabiliyete sahip olan Aslan burcunun neredeyse ikna edemeyeceği kimse yoktur. Güçlü yapılarının yanında mütevazı bir özelliğe sahiptir. Bu mütevazı duruşu suiistimal edildiğinde ise gerçek bir aslana dönüşürler. Hayır diyebilen yapıları ile istemedikleri ve mantığına yatmayan hiçbir şeyi kabul etmezler. Bu durum inat gibi görünse de davranış olarak oldukça mantıklıdır. Orta boylu ya da uzun boya sahiptirler. Kasları güçlü, buğday benizli, açık renk saçları kendine güvenli yürüyüşleri vardır. En dikkat çeken yeri ise saçları ve gözleridir. Bakışlarını yönelttikleri kişiyi adeta hipnoz eder ve dikkatini çekerek akıllarda kalır. Gururlu ve çalışkan yapıları ile kimseye zarar vermezler. Finans, yönetim, organizasyon, sanat ve daha birçok işte çalışabilir, her çalıştığı işi başarı ile yapar.

Başak Burcu

Toprak burcu olan, değişken yapıya sahip Başak burçları mesafeli ve soğuk yapısıyla dikkat çeker. Duruş itibari ile çok fazla kişi ile ilişki kurmayan Başak burcu üyeleri, iç dünyasında bambaşka kişilerdir. Yönetici gezegeni Merkür olup, şanslı sayısı 5, şanslı günü ise Çarşamba olarak bilinir. En sevdiği çiçekler; zambak, sarı menekşe, lavanta ve açelyadır. Yaşamlarının büyük bir bölümünü çalışmakla geçiren Başak burcu mensupları, detaycı ve bilgiye sürekli açtır. Pratik yapılarıyla birçok işi halledebilirler. Ayrıntılar arasında oldukça vakit geçirir ve bir konuda karar verirken yıllarca sabırla bekleyebilir. Bu huyları diğer burçlara mensup kişilerin sabrını zorlayabilir. Mükemmeliyetçi yapılarıyla hayır kelimesini en iyi kullanan burçlar arasındadır. Soğuk ve mesafeli görüntülerinin ardında oldukça sıcak yapıya sahiptirler. Mizahi yönleri gelişmiş Başak burçlarının, kelimelerle arası oldukça iyidir. Zarif bir yapıya sahip olup kadın ve erkek olarak ince, uzun fiziki yapıya sahiptir. Esmer ya da beyaz tenli olan Başak burçlarının saçları ise koyu ve uzundur. Bakışları etkileyici, soğuk görüntüsü karizmatiktir. Klasik ve sade kıyafetlerden hoşlanırlar. Bakımı, güzel olan şeyleri severler. Onlar için kaliteli karakter ve kişilik önceliklidir.

Terazi Burcu

Hava burcu, pozitif, enerjik, şanslı sayısı 6, şanslı günü Cuma, yönetici gezegeni Venüs’tür. En sevdiği çiçekler; sarıpapatya, krizantem, beyaz gül olup, pastel renklerden hoşlanırlar. Kararsız, çekici, etkili bir havası olan Terazi burçları, negatif enerjinizi anında ortadan kaldırmayı başarır. Mütevazı ve tebessüm eden mizacının altında ego gizlidir. Kolay olmayan bu burçların hayatına girmek için standardınızı yüksekte tutmalısınız. Yuvarlak yüzlü, beyaz tenli, belirgin ve koyu renk gözlere sahiptirler.

Akrep Burcu

Su grubu, şanslı rakamı 9, şanslı günü Salı, anlaşamadığı burç ise Boğa’dır. Ateş çiçeği ve kırmızı çiçekleri severler. Bakışları duygularını aktarmakta en belirgin yerdir. Çalışkan, kendi dünyasında yaşayan, düşüncelerini belli etmeyen ve halinde sadelikten yana kişilerdir. Cinsellik onlar için önemli olup aksi halde hemen uzaklaşırlar. Hırslı, kıskanç, duygusal, cinsellik hormonları yüksek bir burçtur. Kurmuş oldukları cinsel yaşam bilinenden oldukça farklıdır. Karşı cinsin buna saygı göstermesini ve uyum sağlamasını beklerler. İş yaşamında başarılı, kendinden emin, tuttuğunu koparan bir yapıya sahiptir.

Yay Burcu

Ateş grubu, yönetici gezegeni Jüpiter ve Neptün’dür. Şanslı rakamı 3, şanslı günü Perşembe, rengi ise turkuaz ve mordur. Yetenekli, felsefe konularında başarılı, geçmişten ders çıkaran bir yapıya sahiptir. Araştırmayı sever, yeni olan her şeyi keşfetmeye meraklıdır. Çekici, uzun boylu, ince yapılı, beyaz tenlidirler. Güvenli ve iyi bir bakışa sahiptir.

Oğlak Burcu

Toprak grubunda, yönetici gezegeni Satürn, şanslı sayısı 8, şanslı günü Cumartesi, anlaşamadığı burçlar yengeçtir. Çalışkan, güçlü yapıya sahip, insan ilişkilerinde mesafelidirler. Güvenilir, dürüst, cömert, geleneklere bağlı özelliklere sahiptirler. Genellikle ince yapıya sahip olup, orta boylu, siyah saçlı, belirgin çene yapısına sahiptirler.

Kova Burcu

Hava grubu, şanslı sayısı 4, şanslı günü Pazar, yönetici gezegeni Satürn ve Uranüs’tür. Anlaşamadığı burç ise Aslan’dır. Sabit düşünceli, akılcı, sezgi gücü yüksek burçlardır. Bildiğini okuyan, sabit fikirli ve inatçı yapıları ile zor bir burçtur. Mesafeli, yeniliklere açık ve özgürdür. Bu nedenle aile hayatı onlar için zordur. Orta ya da uzun boylu olabilir. Açık ten rengi, açık renk saçlara sahiptir. Yüz hatları güzel olup, ani çıkan ve iyileşen hastalıklara karşı hassastır.

Balık Burcu

Yönetici gezegeni Jüpiter ve Neptün olan Balık burçlarının şanslı rakamı 3, şanslı günü, Perşembe, şanslı taşı ise Ay taşıdır. Sabırlı, cömert, duygusal, hassas bir yapıya sahiptir. İç dünyalarında oldukça mutlu hayaller kurar. Kıskanç, sabırlı yapısının altında oldukça agresiftir. Kırılgan ancak oldukça güçlüdürler. Soluk benizli, kahverengi gözleri, koyu renk saçları, uzun ve narin yapısıyla oldukça dikkat çekicidir. Sağlıkla ilgili konularda oldukça hassas ve üşütmeye meyillidirler. Psikoloğa sıklıkla gidebilen, hassas ve kırılgan bir yapıya sahiptirler.

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler